Vrabotuvanje.com - Келнер / Шанкер - Тетово - Baronn Kafe
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер / Шанкер

Тетово

Рок за пријавување:

  • Baronn Kafe


За новоотворениот локал во Тетово, имаме потреба од следната работна позиција

КЕЛНЕР / ШАНКЕР

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:
  • Завршено средно образование;
  • Познавање на англиски и албански јазик;
  • Задолжително поседување на категорија Б возачка дозвола (активен возач).
ШТО НУДИМЕ:
  • Компетитивни и редовни месечни примања;
  • Динамична и пријатна работна атмосфера;
  • Можост за личен и професионален напредок;
  • Почетна плата: 24.000 денари.

 ​Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде