Vrabotuvanje.com - Вработување во Soul Kitchen Bar - Скопје - Soul Kitchen - Lounge Bar & Restaurant
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Вработување во Soul Kitchen Bar

Скопје

Рок за пријавување:

 • Soul Kitchen - Lounge Bar & Restaurant

 

Restaurant Soul Kitchen Bar има потреба од следните работни позиции

САЛАТЕР
САДОПЕРАЧ
ПИЦЕР

ПОМОШНИК ГОТВАЧ


Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование, предност доколку истото е од областа на угостителство
 • Претходно работно искуство од минимум 3 години во угостителски објекти
 • Меѓународно готвачко искуство и дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се смета за предност

Личен профил:

 • Организирана и одговорна личност
 • Вредна и енергична личност
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Способност за тимска работа и работа под притисок​
 • Иновативност и креативност во областа на угостителството

Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања
 • Одлични услови за работа
 • Позитивна работна атмосфера
 • Платата може да прогресира согласно перформансите и позитивните резултати во извршувањето на работните обврски


Ве покануваме да ја испратите Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде