Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - Ѓорче Петров - Скопје - ДПТУ „ЖИТО“ увоз-извоз ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал - Ѓорче Петров

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДПТУ „ЖИТО“ увоз-извоз ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде