Vrabotuvanje.com - Сервисен консултант - Скопје - ОЛИМПИА МОТОРС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисен консултант

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОЛИМПИА МОТОРС ДОО
  • Адреса: Јадранска магистрала, 125, 1000 Скопје
  • Веб страна: https://www.olympiamotors.com.mk/

Олимпиа Моторс Доо – Скопје објавува оглас за работна позиција: 

Сервисен консултант

Работни задачи на позицијата:

  • Директна комуникација со клиенти, прием и предавање на возила од/во сервис;
  • Директна продажба на производи и услуги од сервис;
  • Дирекна и телефонска комуникација со клиенти.

Потребни квалификации:

  • Основно познавање на возила;
  • Искуство во директна комуникација со клиенти;
  • Познавање и работа со компјутери;
  • Возачка дозвола Б категорија.

Сите заинтересирани е потребно да ги достават своето CV (во pdf формат) најдоцна до 03.10.2022 год. преку полето Брза Апликација, со назнака за работната позиција за која аплицирате.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде