Vrabotuvanje.com - Доставувачи / Дистрибутер - Штип - Штип - ТОП-БАЗАР ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Доставувачи / Дистрибутер - Штип

Штип

Рок за пријавување:

  • ТОП-БАЗАР ДООЕЛ
 
ТОП БАЗАР
има потреба од следната работна позиција:
ДОСТАВУВАЧИ / ДИСТРИБУТЕР

Реон: Штип

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Минимум средно образование;
  • Претходно работно искуство не е задолжително;
  • Поседување возачка дозвола - Б и Ц категорија;
  • Предност ќе имаат тие што поседуваат Ц категорија.

ОЧЕКУВАНИ ВЕШТИНИ И СПОСОБНОСТИ:

  • Одговорна и чесна личност;
  • Способност за тимска работа;
  • Одговорност за квалитетна и точна достава на робата.


Сите кандидати кои се заинтересирани, може да испратат CV преку полето
"Брза Апликација".

www.topbazar.mk

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде