Vrabotuvanje.com - Продавач на каса - Скопје - More Mania
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач на каса

Скопје

Рок за пријавување:

 • More Mania
 

МОРЕМАНИА
Sushi&Poke Bowl

Nothing brings people together like good food

За новоотворениот суши бар во Скопје, кој планира да ги помести границите за конзумација на суши во земјава, потребни се кандидати за следната работна позиција:

продавач на каса

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ

 • ССС
 • Претходно работно искуство е пожелно, но не и задолжително
 • Пожелно е познавање на англиски јазик

​ОПИС НА РАБОТНО МЕСТО

 • Примање нарачки по телефон
 • Работно време: 6 дена во неделата, 8 часа на денот
 • Работа во две смени: 11:00-19:00, и 15:00-23:00 часот

ПРОФИЛ НА ЛИЧНОСТА

 • Динамична, комуникативна и позитивна личност
 • Креативна, иновативна личност
 • Способност за тимска работа и организација
 • Професионалност

ШТО НУДИМЕ?

 • Работа во динамична, брза и позитивна атмосфера со млад и креативен тим!
 • Бруто плата: 26.000 денари (со искуство поголема плата)

Ќе ни биде драго да се приклучите и да станете дел од еден револуционерен тим!
Вашите биографии може да ги доставите ​преку полето Брза Апликација,
или контактирајте не на следниот телефонски број +389 70 327 297.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде