Vrabotuvanje.com - Возач/Дистрибутер - Скопје - ВИНДИЈА ИНТЕРНАЦИОНАЛ експорт-импорт ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач/Дистрибутер

Скопје

Рок за пријавување:

 • ВИНДИЈА ИНТЕРНАЦИОНАЛ експорт-импорт ДООЕЛ
 • Адреса: Јадранска Магистрала бр.47а, 1000 Скопје


 

Компанијата „Виндија Интернационал“
согласно моменталните потреби распишува оглас за вработување на:

ВОЗАЧ/ДИСТРИБУТЕР
(2 Извршитела)

 

Потребни квалификации:

 • Средно образование;
 • Поседување на возачка дозвола Ц категорија;
 • Работно искуство (предност-работа со храна и прехранбени производи);
 • Тимски дух;
 • Комуникациски способности, интеракција со клиенти.

Компанијата нуди:

 • Одлична работна средина и услови за работа;
 • Одличен пакет за надградување;
 • Можност за напредување во кариерата.
   

Доколку сте во потрага за нови професионални предизвици, мотивирани и подготвени за нови успеси, испратете своја биографија (CV) преку полето "Брза Апликација".

Сите заинтересирани кандидати кои ги поседуваат следниве квалификации можат да се јават на огласот најдоцна до 03.10.2022 година.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде