Vrabotuvanje.com - Агент за логистика / транспорт - Територија на цела Европа - МАЈАНЦА ШПЕД ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за логистика / транспорт

Територија на цела Европа, Турција

Рок за пријавување:

 • МАЈАНЦА ШПЕД ДООЕЛ
 • Адреса: ул. 1551 бр. 10, ЈЦС Синтек, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.majancashped.com.mk


МАЈАНЦА ШПЕД Дооел Скопје, е компанија со развиен дистрибутивен систем за збирен и целосен транспорт на стока на Балканот и Европа, со најбрза достава, максимална посветеност и грижа за своите клиенти и нивните потреби. 

Поради проширување, компанијата има потреба од вработени кои сакаат да работат и напредуваат.  

  Агент за логистика / транспорт за Турција
 

 

Потребни квалификации:

 • Завршено ССС или ВСС,
 • Одлично познавање на Турски јазик (говорно и писмено),
 • Познавање на компјутери (Microsoft Office I internet),
 • Способност за тимска работа,
 • Со и без работно искуство во логистика.

 

Работни обврски:

 • Планирање, организација и контрола на транспортот,
 • Изготвува планови и секојдневно го следи,
 • Остварува комуникација со партнерите и корисниците на превозните услуги.

 

Агент за логистика / транспорт - Балкан и Европа

 

Потребни квалификации:

 • Завршено ССС или ВСС,
 • Одлично познавање на Англиски јазик (говорно и писмено)
 • Познавање на компјутери (Microsoft Office I internet)
 • Сопсобност за тимска работа,
 • Со и без работно искуство во логистика

 

Работни обврски:

 • Планирање, организација и контрола на транспортот,
 • Изготвува планови и секојдневно го следи,
 • Остварува комуникација со партнерите и корисниците на превозните услуги.

 


Доколку сметате дека ги исполнувате горенаведените услови, Вашето CV испратете го преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде