Vrabotuvanje.com - Супервизор на snack bar EVEREST - Скопје - ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Супервизор на snack bar EVEREST

Скопје

Рок за пријавување:

 • ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ

ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ Скопје – регионална компанија со дејност трговија со малопродажни објекти, објавува оглас за регрутирање на професионални кадри – потенцијални кандидати за позицијата:

СУПЕРВИЗОР на snack bar EVEREST
 
 
Главни одговорности:
 • Менаџирање и организирање на објектот
 • Организирање и координирање на вработените
 • Обезбедување на ефикасно работење на објектот
 • Планирање и спроведување на набавки во согласност со потребите на објектот
 • И друго
 
Потребни квалификации, способности и вештини: 
 • ВСС
 • Работно искуство на иста/слична позиција ќе се смета за предност
 • Управувачки и супервизорски вештини, тимска работа
 • Добро познавање на англиски јазик и грчки јазик
 • Добро познавање на MS Office пакетот, Excel
   

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде