Vrabotuvanje.com - Продавач во snack bar EVEREST - Скопје - ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач во snack bar EVEREST

Скопје

Рок за пријавување:

 • ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ

ВЕРОПУЛОС ДООЕЛ Скопје – регионална компанија со дејност трговија со малопродажни објекти, објавува оглас за регрутирање на професионални кадри – потенцијални кандидати за позицијата:

Продавач во snack bar EVEREST (интернационален ланец EVEREST)
 
 
Главни одговорности:
 • Организирање на просторот во продавницата
 • Обезбедување на ефикасно работење на објектот
 • Планирање и спроведување на набавки во согласност со потребите на објектот
 • Можност за обуки и патувања во Р. Грција
 • И другo
 
Потребни квалификации, способности и вештини: 
 • ССС
 • Работно искуство на иста/слична позиција ќе се смета за предност
 • Комуникативност,позитивен пристап кон потрошувач, тимска работа
 • Познавање на англиски јазик (ќе се смета за предност)
 • Познавање на MS Office и Excel
   

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде