Vrabotuvanje.com - Правник / Референт за правни работи - Велес - Велес - ДПТУ „ЖИТО“ увоз-извоз ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Правник / Референт за правни работи - Велес

Велес

Рок за пријавување:

  • ДПТУ „ЖИТО“ увоз-извоз ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде