Vrabotuvanje.com - Административен соработник - Скопје - ГРАФИКА ПЛУС ДОО увоз-извоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен соработник

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГРАФИКА ПЛУС ДОО увоз-извоз Скопје
 • Адреса: Качанички пат бр 54, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.grafikaplus.com.mk
 

ГРАФИКА ПЛУС ДОО Скопје е докажан лидер во широкоформатен и табачен дигитал печат и производство на реклами. Компанијата почна со работа на почетокот на овој милениум кога покрај инвестирањето во производствениот погон се оформуваше и нашиот професионален тим за работа. ГРАФИКА ПЛУС ДОО успешно ја обавува својата дејност на пазарот 20 години и поседува богато портфолио на клиенти. Компанијата работи со добро обучен тим од професионалци и гарантирани можности во дизајн, проектирање, печатење, аплицирање и монтажа. 

За потребите на својот професионален тим ОБЈАВУВА отворена работна позиција:

АДМИНИСТРАТИВЕН СОРАБОТНИК

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:
*Искуство и знаење
 • Познавање на административно работење, подготовка на понуди и следење до крајна реализација
 • Високо развиена способност за деловна комуникација
 • Изготвување на извештаи за тековните актвности и можност за прогнозирање
 • Работа со Microsoft Office 
 • Активно познавање на англиски јазик е плус
 
*Лични карактеристики
 • Самоиницијативност
 • Доследност и навременост за извршување на работата
 • Грижа за корисниците
 • Соработка и координација на активностите со Менаџментот
 • Колегијалност и искрена вклученост во тимот
 • Сериозен пристап кон Компанијата
 
КОМПАНИЈАТА НУДИ:
 • Конкурентна финансиска надокнада за вашиот труд и можности за кариерен развој
 • Професионалност
 • Лидерство 
 • Работа во тим
 • Пријатна работна средина 
 • Инспиративна компаниска култура
 
Сите заинтересирани испратете CV користејќи го полето Брза Апликација.
Огласот трае до 04.10.2022 година.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде