Vrabotuvanje.com - Собарка - Скопје - Solun Hotel & Spa
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Solun Hotel & Spa

Solun Hotel & Spa, поради проширување на тимот,  има потреба од следната работна позиција:

собарка

​​Потребни квалификации:

  • Основно образование
  • Претходно работно искуство на иста позиција
  • Солидно познавање на англиски јазик


Одговорности и задачи:

  • Ја одржува хигиената во хотелот
  • Водење евиденција на средствата за одржување на хигиената


Личен профил:

  • Вредна и одговорна личност
  • Педантност и темелност
  • Позитивен и енергичен пристап кон работата


​Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде