Vrabotuvanje.com - Гастроном - Продавач на месни и млечни деликатеси - Скопје - Друштво за трговија, услуги, увоз и извоз БОТТЕГА ДЕЛ ГУСТО ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Гастроном - Продавач на месни и млечни деликатеси

Скопје

Рок за пријавување:

  • Друштво за трговија, услуги, увоз и извоз БОТТЕГА ДЕЛ ГУСТО ДОО Скопје
  • Адреса: Максим Горки 21, 1000 Скопје

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ДАЛИ СИ
ГАСТРОНОМ?
ПРИЈАВИ СЕ!
СТАНИ СПЕЦИЈАЛИСТ
ЗА ДЕЛИКАТЕСИ!

Боттега дел Густо е фирма специјализирана за увоз и продажба на деликатесни производи од Италија и постои на пазарот една година. Нашата цел е да ја доближиме автентичната италијанска храна до потрошувачите во Македонија.Брендот Боттега Дел Густо успешно се позиционираше на пазарот изминатата година и стана препознатлив по квалитетот на производите и врвната услуга. Вршиме малопродажба и големопродажба на сите производи во нашата специјализирана продавница, лоцирана на ул. Максим Горки бр. 21 во центарот на Скопје.

Бараме нови членови во тимот, продавач на овие Италијански млечни и месни деликатеси.

Пријави се доколку :

  • Знаеш да ракуваш со машини за сечење месни производи
  • Си љубител на добра храна
  • Зборуваш странски јазик (англиски, италијански) - ќе се смета како предност
  • Сакаш да научиш повеќе за културата и храната на Италија
  • Претходно искуство во подготовка и продажба на сувомеснати производи
  • Ти одговара работа во две смени

Те очекува многу пријатна работна атмосфера!

instagram @bdg.skopje

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде