Vrabotuvanje.com - Работник на бензинска пумпа – Скопје - Скопје - Gulf Oil
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работник на бензинска пумпа – Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Gulf Oil

РАБОТНИК НА БЕНЗИНСКА ПУМПА
Скопје - Кисела Вода

 

Основни одговорности и задачи:
 • Во согласност со распоредот на работа, со работа во смени, врши продажба на горива и артикли во маркетот на бензинската пумпа;
 • Предава дневен промет според извештајот од смени; 
 • Издава фискални сметки за странки и сметкопотврди; 
 • Ја следи состојбата со артиклите во маркетот и врши нарачка на истите од добавувачите; 
 • Врши прием на артикли во маркетот; 

Потребни квалификации:
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност;
 • Располагање со комуникациски вештини и љубезност
 • Подготвеност за работа во смени
 • Познавање на работа со компјутери и софтверски програми
 • Возачка дозвола Б категорија

Личен профил:
 • Одговорна и организирана личност;
 • Лојалност и професионален пристап кон работата;
 • Иницијативност и посветеност;
 • Колегијалност и работа во тим.

Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде