Vrabotuvanje.com - Лице за обезбедување - Скопје - СИТИ ЛОГИСТИК ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лице за обезбедување

Скопје

Рок за пријавување:

  • СИТИ ЛОГИСТИК ГРУП ДООЕЛ
  • Адреса: 1000 Скопје

 

 

Реномираната агенција за обезбедување City Logistic Group, поради зголемен обем на работа во објект Рамстор Маркет во Капитол Мол, го проширува својот тим.

Имаме потреба за вработување на извршители (маж/жена) за следната работна позиција

 

Лице за обезбедување

 

Кандидатот треба да ги поседува следните квалификации:

  • Поседување на Лиценца за обезбедување Издадена од страна на Комора за приватно обезбедување на РСМ или да е во тек постапка за стекнување на истата, ќе се смета за предност,
  • Завршено средно образование,
  • Работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност,
  • Флексибилност и способност за брза реакција,
  • Способност за работа во тим,
  • Комуникативна и одговорна личност која поседува самоиницијативност и професионален однос кон клиентите,
  • Основно Познавање на англиски јазик работа со компјутери.
 

Работното време е организирано во смени. Агенцијата нуди редовни компетитивни месечни примања, можност за професионално усовржување и одлични услови за работа.

Само кандидатите кои ги исполнуваат минималните критериуми за оваа позиција, ќе бидат повикани на интервју.

Заинтересираните кандидати да ја испратат својата биографија и писмо за интерес преку полето Брза Апликација. За сите дополнителни прашања, може да се обратите на тел. број 075 323 869,

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде