Vrabotuvanje.com - Продажни асистенти - Скопје - Аквила Корпорација
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажни асистенти

Скопје

Рок за пријавување:

 • Аквила Корпорација
 • Адреса: Ул. Варшавска бр.1, Тафталиџе, Карпош, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.acvilla.eu.mk

Аквила Корпорација е компанија со 16 годишно работење во Македонија во областа на веб дизајн, изработка на софтвери и интернет маркетинг, опслужуваме над 3.000 компании/клиенти со некој од нашите продукти/услуги, со голем дел од овие компании имаме повеќе од десет годишна соработка.

ПРОДАЖни асистенти

 
 • Аквила Корпорација ДОО
 • Адреса: Тафталиџе, Ул.Варшавска бр.1, 1000 Скопје
 • Веб страна: www.Acvilla.net

Поради зголемениот обем на работа, како и зголеменото портфолио на продукти, Аквила Корпорација ДОО (www.Acvilla.net) има потреба вработување на две вработени во продажба.

Ви нудиме:

 • 40 часа работна недела од понеделник-петок
 • Целосно канцелариска работа
 • Почетна плата: 20.000 до 30.000 денари
 • Мотивирачки варијабилен дел – БОНУСИ (БЕЗ ЛИМИТ ВО МЕСЕЧНАТА ЗАРАБОТУВАЧКА);
 • Можност за натпросечна заработувачка базирана на лични перформанси; 
 • Можност за понатамошна кариера
 • Динамична работна атмосфера;
 • Тимска работа и менторирање од колега со долгогодишно искуство и понатамошно усовршување;
 • Трајно вработување.

​Идеални кандидати:

 • Комуникативни и позитивни личности со презентациски и продажни вештини;
 • Динамични и темпераментни личности 
 • Способни за индивидуална и тимска работа;
 • Искуство во продажба ќе се смета за предност
 • Со основно познавање од областа на компјутерско работење (MS Office)

*Пред вработување, предвидено е две недели обука која како работен ангажман не е платена, овој период од две недели, во зависност од резултатите на кандидатите може да биде и порано прекинат како би почнале со директно вработување.

Кратка биографија (CV), мотивациско писмо и останати документи (потврди, сертификати и стекнати лиценци) може да испратите преку полето Брза Апликација.

КАРИЕРА

Софтверите на АКВИЛА КОРПОРАЦИЈА се препознаени и на меѓународно ниво, а како резултат на тоа нашите софтвери долгогодишно успешно функционираат во повеќе од 40 земји...

Доколку сте заинтересирани за кариера во нашата компанија и сте согласни вашите податоци да бидат зачувачи во нашата архива за работните позиции кои ќе бидат отворени во иднина, испратете ја вашата работна биографија преку Брзата Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде