Vrabotuvanje.com - Вилушкаристи - Куманово - РАПИД БИЛД ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

 • РАПИД БИЛД ДОО

 

РАПИД БИЛД ДОО КУМАНОВО
има потреба од следната работна позиција:

ВИЛУШКАРИСТИ
 

Напомена: Огласот се однесува за реон КУМАНОВО.

 
Потребни квалификации:
 • Средно стручно образование;
 • Работно искуство со управување на вилушкар
 • Поседување на дозвола за управување со вилушкар ќе се смета за предност;
 • Возачка дозвола  Б –категорија
Краток опис на работните задачи:
 • Самостојно управување и ракување со вилушкар;
 • Утовар и истовар на стоки и нивно складирање;
 • Се грижи за рационална искористеност и употреба на вилушкарот;
 • Товарење на стока во возило за транспорт;
 • Работно искуство со управување на вилушкар
 
Очекувани вештини и способности:
 • Одлични комуникациски и преговарачки вештини;
 • Организациски и аналитички способности;
 • Мотивирана и стабилна личност;
 • Динамични, иницијативни и насочени кон резултати;
 • Ориентираност кон клиенти;
 • Способност за индивидуална и тимска работа;
 • Флексибилност за работа на терен.
 
Доколку ги исполнувате бараните квалификации потребно е да пратите ваше CV преку полето Брза Апликација или да се јавите на 071/214-150 и 075/289-790.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде