Vrabotuvanje.com - Магационери - Скопје - ЕЛЕКТРОМЕТАЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЕЛЕКТРОМЕТАЛ


 

 Друштвото Електрометал 1949 ДООЕЛ Скопје има потреба за вработување на работници за работни места во седиштето на Друштвото во Скопје:

Магационери

Потребни квалификации:

  • Средно образование
  • Работно искуство минимум 2 години со прием на роба
  • Познавање на процесот на прием на роба  со баркод читач
  • предност ќе имаат кандидатите кои имаат познавање на електро и неелектро материјали, група на производи: кабли и кабловски, прибор, автоматика, бакелитарија, расвета, водовод, санитарија, рачен и електричен алат, хемиски производи
  • Искуство со работа со материјален програм 
  • Задолжително познавање на Office пакетот
  • Задолжително познавање на работа со компјутери
  • Комуникативност и услужливост
  • Способност за тимска работа
 

Вашето CV, доставете го преку полето Брза Апликација или на адреса Електроелемент ДОО Скопје ул. Перо Наков бр.25  со назнака на работното местоМагационер најдоцна до 05.10.2022 година.

Напомена:
Контактирани ќе бидат само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг.
Некомплетните и ненавремени апликации како и апликации без назнака нема да се разгледуваат.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде