Vrabotuvanje.com - Благајник – Соработник - Струга - Струга - ШПАРКАСЕ БАНКА МАКЕДОНИЈА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Благајник – Соработник - Струга

Струга

Рок за пријавување:

  • ШПАРКАСЕ БАНКА МАКЕДОНИЈА

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде