Vrabotuvanje.com - Call Оператори & Call Менаџери во Call Центар на Македонски јазик - Скопје - ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Call Оператори & Call Менаџери во Call Центар на Македонски јазик

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
 • Адреса: ул.1638 бр.48, Г.Баба, 1000 Скопје

Сакате да разговарате со луѓе ? Да ги подобрите своите комуникациски способности ? Да бидете здрави и секој ден да се враќате со насмевка од вашето работно место?

Health Republic е Европски бренд, кој бара амбициозни, одговорни, упорни, комуникативни лица за работа во Call Centar, во областа на телефонска продажба и препорака на додатоци на исхрана и комуникација со странки.

Call Оператори & Call Менаџери во Call Центар на Македонски јазик

Вам ви требаат: Успех, напредок и одлични примања?

 

Ние го бараме токму тоа и:

 • Кандидати кои се Одлучни да успеат и да се усовршат
 • Амбициозни личности кои сакаат да научат да бидат професионални продавачи и да напредуваат во Кариерата до Менаџер.
 • Да остваруваат одлични примање и заработка, а и повеќе од тоа.
 • Да можат да работат во Call Center во Скопје
 • Личнсти кои сакаат да ги развијат своите комуниkaциски, презентациски и продажни вештини ( Со најмодерна Светска обука и веќе подготвен материјал по сите Светски стандарди )
 • Koи сакаат да работат во средина во која нема пречки за напредок во кариерата;
 • Ако немате искуство, а имате желба ние сме тука да ви дадеме голема шанса да постанете професионалци со големи заработки.
 • Нашето искуство во продажбата со големи резултати повеке од 25 години искуство се гарaнција за вашиот успех.

Работни услови:

 • Работно време од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот;
 • Следува интервју и почетна обука со 3-5 дневна селекција за работното место
 • По обуката се вработуваат избраните кандидати, само оние кандидати кои одговараат на барањата на компанијата и кои ќе покажат желба и резултат;
 • Фиксна плата 25000 ден + голем профит ( фиксната плата и профитот може да растат)
 • Првиот месец е пробен со плата од 18000 ден. 
Кандидатите ќе бидат побарани за Интервју и од исклучителна важност е да добро се познаваат деталите на овој оглас

 

ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ

https://healthrepublic.mk/wp/

Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, испратете го Вашето CV преку полето "Брза Апликација"!

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде