Vrabotuvanje.com - Магационер (м/ж) - Скопје - ЕВРО ГЕЈМС ТЕХНОЛОЏИ ДООЕЛ Скопjе
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Магационер (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕВРО ГЕЈМС ТЕХНОЛОЏИ ДООЕЛ Скопjе
 • Адреса: бул. Борис Трајковски 214А, 1000 Скопйе

 

МАГАЦИОНЕР

Локација: Скопје

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Завршено средно образование;
 • Со или без работно искуство;
 • Позавање на англиски јазик ќе се смета за предност;
 • Основно познавање на работа со компјутери;
 • Возачка дозвола Б – категорија.

ОПИС НА РАБОТАТА:

 • Магацинско работење, склопување на опрема, испорака на терен и водење на дневни извештаи за завршената работа.

НИЕ НУДИМЕ:

 • Работа во редовен работен однос на определено време;
 • Редовна месечна плата;
 • Службен телефон;
 • Дополнително приватно здравствено осигурање со највисок пакет.

​Сите заинтересирани кандидати воите професионални биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација. Ќе бидат повикани само кандидати што испратиле биографии.

ПРИЈАВИ СЕ

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде