Vrabotuvanje.com - Агенти за маркетинг и продажба - Скопје и Куманово - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агенти за маркетинг и продажба

Скопје и Куманово

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот


МЕЃУНАРОДНА КОМПАНИЈА РАСПИШУВА ОГЛАС 
за позиција - Агенти за маркетинг и продажба -
за во Скопје и Куманово
 
 Комуникативни сте
Амбициозни 
Сакате патувања 
Имате автомобил (локално низ Скопје и Куманово) 
Најмалку ССС
 Задолжително интервју
 

КОМПАНИЈАТА НУДИ:

Стартен прихот од 24,000 ден + дополнителни примања 
Обуки за комуникациски и продажни вештини 
Напредни обуки за менаџерски позиции 
Фер и коректна атмосфера
 Чести тим билдинзи и патувања
 
 
 АПЛИЦИРАЈТЕ со испраќање на CV преку полето Брза Апликација.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде