Vrabotuvanje.com - Инженер за техничка поддршка - Скопје - МАКПЕТРОЛ-ТЕАС АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Инженер за техничка поддршка

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКПЕТРОЛ-ТЕАС АД

МAКПЕТРОЛ-ТЕАС АД
вработува:

ИНЖЕНЕР ЗА ТЕХНИЧКА ПОДДРШКА
со и без работно искуство

Потребни квалификации и способности (вештини):

  • Завршено високо образование на Факултетот за електротехника и информациски технологии  или друг соодветен;
  • Активно познавање на англиски јазик;
  • Поседување на возачка дозвола Б категорија;
  • Компјутерски вештини посебно основните модули на MS office алатките;
  • Способност за лесно воспоставување комуникација во работна околина, способност за тимска работа (team member/team leader), аналитички и дијагностички способности, посветеност, креативност, способност за работа под притисок и кратки рокови.
 

Своето CV испратете го преку полето Брза Апликација до 26.12.2022 година.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде