Vrabotuvanje.com - Видео монтажер - Скопје - БД ГРУПА ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Видео монтажер

Скопје

Рок за пријавување:

 • БД ГРУПА ДООЕЛ Скопје
 • Адреса: ул. Вангел Дину бр. 40А/1-1, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.bdg-agency.com

БД Група има потреба од 

видео монтажер

Потребни квалификации:

 • Најмалку две години искуство
 • Познавање на Adobe Premiere, After Effects и Davinci Resolve.

Личен профил:

 • Одговорност и способност за организација
 • Енергичност и трудољубивост
 • Прецизност и точност, работа со рокови
 • Способност за индивидуална и тимска работа, како и работа под притисок
 • Професионален однос
 • Позитивен став

Вашата Професионална Биографија можете да ја доставите преку Брзата Апликација, со назнака „Видео Монтажер”.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде