Vrabotuvanje.com - Агент за продажба - Скопје, Прилеп - ЊУ ЕЈЏ КОМПАНИ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за продажба

Скопје, Прилеп

Рок за пријавување:

 

NEW AGE ГО ПРОШИРУВА ТИМОТ

Дали сте во потрага по нов предизвик во вашиот живот? Се чувствувате спремни сте за работата од вашите соништа? Посакувате работа во компанија каде што ќе можи одлично да заработувате, да се цени вашиот труд и постојано да се надоградувате? Ако вашиот одговор е “ДА”, ние би сакале да ве запознаеме.

“New Age” на големо го проширува својот тим. Сега и ти можеш да бидеш дел од нас.

Отворени работни позиции во Скопје:

Продажен агент на презентации
Продажен агент во салон East Gate
Продажен агент во концепт продавница City Mall
Продажен агент во Call Center

- Салон /  East Gate
- Call centar / Аеродром 

 

Работно време : 40 работни часа неделно

Почетна плата: 22.000 фиксна

Потребни карактеристики и особини на кандидатите:

  • Лесно се изразува и комуницира
  • Секогаш зрачат со позитивна енергија
  • Упорни и непобедливи
  • Желба за постојано надоградување и учење
  • Одговорни, флексибилни и пристојни.

Ако мислиш дека ги поседуваш овие карактеристики, ние од се срце би сакале да те запознаеме.

Вашето CV заедно со мотивационо писмо испратете го преку полето Брза Апликација најкасно до 28.10.2022 година.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде