Vrabotuvanje.com - Продавач на телекомуникациски услуги - Скопје - ТЕЛЕДИРЕКТ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач на телекомуникациски услуги

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕЛЕДИРЕКТ ДООЕЛ Скопје
 

Нашата компанија ТЕЛЕДИРЕКТ е партнер на Mtel во теренска продажба и  монтажа на телекомуникациски услуги. Биди засилување во нашиот тим.
Во потрага сме по:

 

ПРОДАВАЧ НА ТЕЛЕКОМУНИКАЦИСКИ УСЛУГИ

Горди сме на:

 • Нашите ведри и оптимистични вработени;
 • Помошта што ја пружаме на корисниците да изберат најсоодветни пакети за нивните потреби;
 • Најквалитетна услуга на пазарот.

Доколку:

 • Си комуникативен и продажбата ти е предизвик;
 • Ентузијаст си и уживаш во слободата која ја нуди теренското работење;
 • Сакаш да си ги предизвикуваш и поместуваш своите граници.

Тогаш ти нудиме:

 • Работа со тим на фантастични луѓе;
 • Можност да учиш и напредуваш;
 • Полно работно време;
 • Основна плата + бонуси.
 
Те покануваме да ни се претставиш со испраќање на твоето CV преку полето Брза Апликација.  
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде