Vrabotuvanje.com - Портир - Скопје - Textile Solutions
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Textile Solutions
  • Адреса: ул. 161, 1000 Скопје
Textile Solutions објавува оглас за вработување за потребите на друштвото, на следнава работна позиција:
ПОРТИР

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Средно образование
  • Возачка дозвола
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност

ОПИС НА РАБОТНОТО МЕСТО:

  • Се грижи за безбедноста на објектот
  • Врши контрола на влегувањето и излегувањето на лица

 


Сите кандидати кои се заинтересирани, може да испратат CV преку полето
"Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде