Vrabotuvanje.com - Oператори - Скопје - ВИТАЛИА Никола и др. доо
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ВИТАЛИА Никола и др. доо

ВИТАЛИА Никола ДОО, лидер во производство на здрава храна поради зголемување на производните капацитети и отварање на нов погон за производство на барови, објавува слободно работно место на позиција:

Oператори
 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование;
 • Дисциплина и мотивација.

Работни обврски:

 • Работа на линија за производство на барови (преса, ладилник, печка, пакерка и друга опрема);
 • Оперирање со машината согласно работните упатства за безбедно ракување;
 • Почитување и придржување кон процедурата за производство;
 • Обезбедување квалитетен производ согласно НАССР системот и одржување соодветна хигиена во работниот простор;
 • Професионално и безбедно ракување со машината;
 • Физичка активност (постојано во движење, стоење, кревање на пакети, вреки....);
 • Работа во смени.

Ви нудиме:

 • Платени платни трошоци;
 • Обезбеден оброк.

Доколку сте спремни да го прифатите да го прифатите предизвикот, испратете ни ја вашата кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде