Vrabotuvanje.com - Професор по англиски јазик - Битола - ВВ-ММ Лингва ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Професор по англиски јазик

Битола

Рок за пријавување:

  • ВВ-ММ Лингва ДООЕЛ
  • Адреса: М.Т Живкови бр.108, 7000 Битола
 
 
 
 

Докажан метод за учење англиски како втор јазик за деца на сите возрасти.
35 годишно искуство во англиски како втор јазик и обука на учители.
An international Helen Doron English Teaching diploma for worldwide career opportunities.
Поддршка од Главното седиште преку најдобри материјали, годишни семинари и обуки, мрежни канали и организиран информациски портал.
Благородна кариера и шанса да направите промена во детските животи.

ПРОФЕСОР ПО АНГЛИСКИ ЈАЗИК

 

Helen Doron Битола има потреба од професор по англиски јазик на неопределено време
 

Се пронаоѓате во следните карактеристики и вештини?

  • Завршено високо стручно образование
  • Работно искуство во работа со деца
  • Способност за презентирање и припремање на едукативни материјали
  • Изразена работна етика, способност за работа во тим и во динамично опкружување

Лични карактеристики:

  • Организираност и одговорност;
  • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност.


​Доколку сте заинтересирани, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Образование и наука изнесува 22.985 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде