Vrabotuvanje.com - Продавачка во чоколадарница - East Gate Mall - Скопје - Ла Ганаче ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачка во чоколадарница - East Gate Mall

Скопје

Рок за пријавување:

  • Ла Ганаче ДОО
  • Адреса: Теодосиј Гологанонв 64А, 1000 СкопјеНашата љубов кон оваа уметност е немерлива,
па затоа бидете сигурни дека ќе бидете во успешен и креативен тим!

Ист Гејт Мол ќе има продавница за рачно изработени чоколади од чоколадарница Ла Ганаш.
​За таа намера, бараме вработени со пола работно време.ПРОДАВАЧКА ВО ЧОКОЛАДАРНИЦА
- со пола работно време

 

Потребни квалификации и личен профил:

  • Завршено средно образование
  • Искуство со работење со каса
  • Напредно познавање на англиски/албански јазик
  • ​Одговорност и сериозен пристап кон работата
  • Љубезност, услужливост
  • Желба за постојано учење и надоградувањеДоколку сте заинтересирани за работа испратете кратка биографија со податоци за контакт преку полето Брза Апликација.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде