Vrabotuvanje.com - Оптометрист - Скопје - Оптика Окулиста
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Оптика Окулиста
  • Адреса: Ул. Св. Кирил и Методиј бр.13, Скопје


 

Оптика ОКУЛИСТА во RAMSTORE MALL Скопје, позната по продажба на високи брендови,
има потреба од:

ИСКУСЕН ОПТОМЕТРИСТ

 

Профил на кандидатот:

  • Амбициозна и високо одговорна личност, заинтересирана за развој на својата кариера со добра финансиска  надградба;
  • Работно искуство во малопродажба на брендирана роба;
  • Добра комуникација со купувачите;
  • Познавање на англиски јазик (разбирање и говорење).

Работно време: 

  • Шест работни дена во неделата, со сменско работење според правилата на Shoping Mall. 

Ако сметате дека ги исполнувате бараните перформанси, испратете Ваша кратка биографија (CV) со Ваша фотографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Здравство и Социјална работа изнесува 23.752 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде