Vrabotuvanje.com - Оператор во производство - Штип - ИМАКО ВИНО ДООЕЛ Штип
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во производство

Штип

Рок за пријавување:

 • ИМАКО ВИНО ДООЕЛ Штип


ИМАКО ВИНО, Штип е винарска визба со долгогодишно искуство во производството на вино и други алкохолни пијалоци, активен на пазарот во земјата и во странство. Поради натамошен развој и напредок на компанијата, имаме потреба од вработување на лица на следното работно место:

ОПЕРАТОР ВО ПРОИЗВОДСТВО
Локација: Штип

За позиција Оператор во производство бараме кандидати кои демонстрираат мотивираност, посветеност и одговорност кон работата.

 
Работните обврски вклучуваат:
 • Извршување на задачи согласно востановената винарска практика
 • Основно техничко познавање
 • Одржување на хигиена на винарската опрема, машини и простор за работа, согласно веќе востановените процедури
 • Основно познавање на работа со компјутер
 
Потребни квалификации и вештини:
 • CCC степен на образование
 • Пожелно е предходно работно искуство на позиција во прехрамбената индустрија
 • Кандидатите без предходно работно искуство ќе добијат соодветна обука
 • Одговорност, организираност и прецизност во работењето
 • Способност за индивидуална и тимска работа

Компанијата нуди:

 • Долгорочна и стабилна работна позиција, соодветна обука за позицијата и можност за развој во организацијата.

Ве молиме доставете CV преку полето Брза Апликација наведувајќи ја работната позиција за која аплицирате.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде