Vrabotuvanje.com - Извршител во обезбедување - Штип - ИМАКО ВИНО ДООЕЛ Штип
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Извршител во обезбедување

Штип

Рок за пријавување:

  • ИМАКО ВИНО ДООЕЛ Штип


ИМАКО ВИНО, Штип е винарска визба со долгогодишно искуство во производството на вино и други алкохолни пијалоци, активен на пазарот во земјата и во странство. Поради натамошен развој и напредок на компанијата, имаме потреба од вработување на лица на следното работно место:

ИЗВРШИТЕЛ ВО ОБЕЗБЕДУВАЊЕ
Локација: Штип

Винарската визба  ИМАКО ВИНО објавува оглас за работна позиција за Извршител во  обезбедување со седиште во дирекцијата во Штип.
 

Потребни способности и карактеристики:

  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета за предност
  • Способност за индивидуална работа
  • Одговорност и професионалност
  • Почитување на правила и кодекс на работа

Ве молиме доставете CV преку полето Брза Апликација наведувајќи ја работната позиција за која аплицирате.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сигурност и заштита изнесува 22.035 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде