Vrabotuvanje.com - Продавач/ка на бензинска станица - Скопје - НАС МБД дооел Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач/ка на бензинска станица

Скопје

Рок за пријавување:

 • НАС МБД дооел Скопје
 • Адреса: Борис Трајковски 198 А, 1000 Скопје
 • Веб страна: http://www.nas.com.mk


​НАС ПЕТРОЛ Скопје – Ѓорче Петров, објавува оглас за вработување на полно работно време за следна позиција: 

ПРОДАВАЧ/КА НА БЕНЗИНСКА СТАНИЦА​

 

Потребни квалификации:

 • Подготвеност за работа во 3 смени
 • Познавање на работа со MS OFFICE и фискализација
 • Возачка дозвола Б – Категорија ќе се смета за предност
 • Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност
 • Претходно работно искуство на бензиска станица ќе се смета за предност
   

Работни задачи:

 • Точење на гориво и продажба на дополнителниот асортиман на маркетот
 • Уредно и совесно наплатување и издававање на фискални сметки, фактури и испратници, водење на сменски и дневни евиденции
 • Прием и отпрема на роба
 • Одржување на хигиена во смена на продажниот простор

Личен профил:

 • Љубезност, комуникативност, позитивност, лојалност, флексибилност и посветеност кон работните задачи ќе се смета за голема предност.

ОГЛАСОТ ВАЖИ ЗА РАБОТНО МЕСТО ЗА НА БЕНЗИСКА СТАНИЦА НАС ПЕТРОЛ ВО ЃОРЧЕ ПЕТРОВ !

Вашата Биографија (CV) испратете ја преку полето Брза Апликација.

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде