Vrabotuvanje.com - Супервизор на продажба - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Супервизор на продажба

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот


МЕЃУНАРОДНА КОМПАНИЈА РАСПИШУВА ОГЛАС 

Доколку сте завршиле средно училиште и сте подготвени за работа, комуникативни сте, отворени за учење и усовршување, освен тоа ако сакате да патувате, тогаш сте вистинскиот кандидат за нас.

Ви нудиме работа во компанија која расте и се развива и нуди можност за неограничен напредок.

Започнете успешна кариера, станете дел од нашиот тим!
Aплицирајте за во Скопје за позиција:
 

СУПЕРВИЗОР НА ПРОДАЖБА
 

Фиксна плата + мотивирачки бонуси од постигнати резултати
најквалитетна обука за продажба и менаџерски вештини
целосна поддршка на компанијата до врвни резултати.

Задолжително интервју за сите кадидати.
Испратете CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде