Vrabotuvanje.com - Продажен асистент - Скопје - НИНА ВНТ ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен асистент

Скопје

Рок за пријавување:

  • НИНА ВНТ ГРУП ДООЕЛ


 

Сонце продавница за сувенири и гравирање во ГТЦ на приземје има потреба од: 

Продажен асистент

Потребни квалификации:

  • Искуство во продажба
  • Одлично познавање на Microsoft office пакетот, (CorelDraw ќе се смета за предност)
  • Возраст на кандидатите од 23 до 45 години

Ние нудиме

  • Работно време: од понеделник до петок од 10 до 18 часот и една сабота во месецот од 10 до 16 часот.
  • Плата 20 000 денари


Испратете Ваша биографија преку полето Брза Апликација.

Фб страна: facebook.com/graversonce

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде