Vrabotuvanje.com - Вилушкарист - Скопје - КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • КОЛИД С ТИМ ДООЕЛ

КОЛИД С Теам

Водечка компанија од областа на увоз и дистрибуција на производи за широка потрошувачка, застапник на реномираните брендови SUNDAY, KRASH, BARILLA, MUTTI, WUDY, DUEL, PIVAC, POLIMAR, RICE UP, ABC, YUHOR, CALVO, COSTA D’ORO, RIBELLA, HELLENA,

 
Има потреба да вработи:
 
Вилушкарист во магацин
Реон Скопје

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование
 • Претходно работно искуство на иста дејност ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б - категорија
   

Одговорности и задачи:

 • Самостојно управување и ракување со вилушкар
 • Утовар и истовар на стоки и нивно складирање
 • Се грижи за рационална искористеност и употреба на вилушкарот
   

Личен профил:

 • Организираност и одговорност
 • Способност за тимска работа
 • Флексибилност за работа на терен

 
Вашата професионална биографија (CV) можете да ги испратите преку полето „Брза Апликација“.
 
Напомена:
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде