Vrabotuvanje.com - Контролор на готов производ во текстилната индустрија - Скопје - Текстил Солушн
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Контролор на готов производ во текстилната индустрија

Скопје

Рок за пријавување:

  • Текстил Солушн
  • Адреса: ул. 161, 1000 Скопје
 
Текстил Солушн објавува оглас за вработување за потребите на друштвото, на следнава работна позиција:
КОНТРОЛОР НА ГОТОВ ПРОИЗВОД ВО ТЕКСТИЛНАТА ИНДУСТРИЈА

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Средно образование
  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција 

ОПИС НА РАБОТНОТО МЕСТО:

  • Секојдневно контролирање на производот според стандардите за квалитет на компанијата
  • Следење и преглед на комплетноста и точноста на документацијата поврзана со контролата на производите
  • Контролирање на областа на пакување и испорака според процедурата
  • Извештаи за тековното работење

 


Сите кандидати кои се заинтересирани, може да испратат CV преку полето
"Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде