Vrabotuvanje.com - Претекач на нафта и нафтени деривати - Скопје - Скопје - Gulf Oil
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Претекач на нафта и нафтени деривати - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • Gulf Oil


Поради понатамошен развој и зголемен обем на работата во Компанијата, објавуваме оглас за:
ПРЕТЕКАЧ НА НАФТА И НАФТЕНИ ДЕРИВАТИ во склад за нафтени деривати - Скопје

 
Основни одговорности и задачи:
 • Во согласност со распоредот на работа, во смени, врши претекање на нафта и нафтени деривати во складот; 
 • Оди на мерење на вага при приемот и продажбата на нафтените деривати; 
 • Врши примопредавање на смени;
 • Строго се придржува кон мерките за безбедност во складот пропишани за одржување на уредите и опремата за претекање на опасни материи; 
 
Потребни квалификации:
 • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност;
 • Подготвеност за работа во смени и височина;
 • Возачка дозвола Б категорија

Личен профил:
 • Одговорна и организирана личност;
 • Лојалност и професионален пристап кон работата;
 • Иницијативност и посветеност;
 • Колегијалност и работа во тим.

Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде