Vrabotuvanje.com - Конфекциски работници - Скопје - ОКИТЕКС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Конфекциски работници

Скопје

Рок за пријавување:

  • ОКИТЕКС ДОО

Врз основа на чл.22 и чл.23 од Законот за работни односи ОКИТЕКС ДОО Скопје, ул.50 Дивизија бр.12 општина Центар, Скопје има потреба од работници со Договор за вработување на определено време за:

КОНФЕКЦИСКИ РАБОТНИЦИ 

Компанија ОКИТЕКС Доо Скопје има потреба од конфекциски работници (шивачи , пеглачи и кројачи) .

  • Со и без работно искуство .
  • Исплата на К-15.
  • Обезбеден доручек на сметка на компанијата.

Работно време од 07-15 h.
Континуирана работа во сигурна и безбедна работна средина.
Можност за професионален развој и кариерно напредување.

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас испратете го Вашето CV преку полето брза апликација.
Контакт : 02/3296-235 и 072/806-096

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде