Vrabotuvanje.com - Помошник готвач/ка - Скопје - ДРЕН
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник готвач/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • ДРЕН

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде