Vrabotuvanje.com - Инсталатер за климатизација - Германија и Хрватска - CK INSTALACIJE d.o.o.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Инсталатер за климатизација

Германија и Хрватска, Германија

Рок за пријавување:

 • CK INSTALACIJE d.o.o.
 

Се бараат работници во Хрватска и Германија:

Инсталатер за климатизација

Квалификации:

 • Најмалку 2 години искуство во таа област
 • Подготвеност за работа во странство
 • Подготвеност за работа во тим
 • Учење на нови технологии


Работни услови

 • Работните обврски се изведуваат на градилиштата во Хрватска и Германија
 • Обезбедено сместување
 • Обезбеден алат и останата работна опрема


Нудиме:

 • Редовни и стимулативни примања
 • Изработка на работна дозвола за една година, со можност за продолжување
 • Интеграција во наше окружение
 • Платено сместување
 • Платата зависи од работното знаење


Ваши задачи:

 • Монтажа на SPLIT и MULTISPLIT клима уреди
 • Монтажа на VRF клима уреди
 • Работа со заварување на бакарни цевки
 • Поврзување на кабли на клима уредите
 • Пожелно е познавање на сервис и пуштање во употреба на клима уредите.

Контакт: преку Брзата Апликација или viber +385 99 589 8177

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде