Vrabotuvanje.com - Келнер/Шанкер - Скопје - Rok Bar Krug
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/Шанкер

Скопје

Рок за пријавување:

 • Rok Bar Krug


РОК БАР КРУГ има потреба од:

 

КЕЛНЕРИ/ШАНКЕР

Потребни квалификации и вештини:

 • Образование во областа на Угостителството (пожелно, но не е неопходно)
 • Познавање на работа со компјутери
 • Љубезност, педантност, услужливост
 • Одговорност, иницијативност, организираност
 • Позитивен став и желба за работа
 • Способност за тимска работа и работа под притисок

Основни обврски и одговорности:

 • Поставување и разместување на маси
 • Грижа за навремено дополнување на потребни залихи
 • Грижа за гостинот уредно и навреме да биде услужен
 • Помошни работи околу барот
 • Други сродни задачи

 

Сите заинтересирани кандидати може да испратат своја биографија преку полето
"Брза Апликација"!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде