Vrabotuvanje.com - Помошник пица мајстор - Скопје - Pizza Jakomo
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Помошник пица мајстор

Скопје

Рок за пријавување:

  • Pizza Jakomo
  • Адреса: 1000 Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде