Vrabotuvanje.com - Оператори на уплатно место - Куманово - Куманово - МАКС БЕТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператори на уплатно место - Куманово

Куманово

Рок за пријавување:

 • МАКС БЕТ ДООЕЛ
MaxBet постои 20+ години и има над 3000 вработени во 4 земји. MaxBet е компанија која постојано расте, развива нови стратегии, ги поврзува интересите, бара предизвици, го проширува и го обликува бизнисот. Ние ги следиме најновите случувања од областа на спортот и спортското обложување. Вработените се нашиот двигател бидејќи тие ја спроведуваат нашата мисија и претставуваат наша најголема вредност. Се стремиме да вработиме исклучителни тимски играчи и одговорни колеги. Објавуваме оглас за позиција:

ОПЕРАТОРИ на уплатно место

реон: КУМАНОВО

Нудиме:

 • Стабилна и позитивна работна средина
 • Можност за напредок
 • Редовна заработка
 • Бонус од учинок
 • Платени ноќни часови
 • Платена работа за празник и викенд
 • Летен, зимски и пролетен одмор
 • Регрес
 • Минат труд

Должности:

 • Комуникација и давање информации на играчите
 • Уплата и исплата на тикети (услуги, игри, бонуси, начин на играње)
 • Принтање резултати на дневни понуди
 • Грижа за безбедноста на паричните средства
 • Работа во 2 смени

Услови:

 • Завршено средно образование
 • Основно познавање на работа со компјутер
 • Интерес за спорт и познавање на областа
 • Работно искуство е пожелно, но не и задолжително
 • Одговорност, лојалност и професионалност
 • Прилагодливост, совесност, посветеност
 • Смиреност, комуникативност, позитивен став

Доколку сакате да бидете дел од тимот на MaxBet обложувалниците, Ве молиме Вашето CV да го испратите преку полето "Брза Апликација".

На разговор ќе бидат поканети само кандидатите кои ќе влезат во потесен избор.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде