Vrabotuvanje.com - Продажен асистент - Скопје - ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен асистент

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје

За вработување кај нашиот соработник чија дејност е во областа на градежништво и трговија со керамика, санитарии, мозаици и други специјални решенија за уредување на простории, потребен е: 

ПРОДАЖЕН АСИСТЕНТ
реон Скопје


ЗАДАЧИ:
 • Продажба, услужување и грижа за купувачите
 • Прием на стока
 • Грижа и одржување на инвентарот и продажната стока во објектот
 • Работа со компјутери
 
БАРАМЕ:
 • Завршено ССС; 
 • Предност ќе имаат кандидати, кои имаат познавање од програми за цртање, како AutoCAD
 • Искуство со продажба или развиени продажни вештини;
 • Развиени комуникациски вештини;
 • Висок степен на одговорност и иницијатива во работењето;
 • Стабилна и лојална личност;
 • Желба за континуиран развој, учење и стекнување на нови знаења
 
НУДИМЕ:
 • Работа во 2 смени: прва смена од 08:00 - 15.00 часот и втора смена од 12:00 – 19:00 часот, секоја втора сабота од 09:00 - 15:00 часот;
 • Спроведена обука од страна на компанијата;
 • Солидни  и навремени месечни примања;
 • Можност за стекнување на дополнителни бонуси;
 • Вработување на неопределено време;
 

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.
       
Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените квалификации треба да достават своја биографија и да наведат во електронската пошта за која позиција аплицираат. 

Апликацијата на која не е наведно работното место нема да се земе во предвид.

Доколку не бидете одбрани за оваа позиција, Вашите биографии ги чуваме во нашата датабаза со можност за повикување на идни соодветни огласи.

Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.


ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
www.esi.mk 

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде