Vrabotuvanje.com - Асистент на продажба - Скопје - КС сервис
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент на продажба

Скопје

Рок за пријавување:

 • КС сервис
 • Адреса: ул. Прилепска бр.1/2 Битола, 7000 Битола

 

КС Сервис  е новоотворена фирма која започнува со работа за сервисирање на домаќинства на ситни дефекти (водоинсталатерски услуги, електричарски, молерофарбарски, браварски и столарски услуги) од страна на обучени сервис групи кои стојат на располагање 24/7.

КС СЕРВИС - БИТОЛА
има потреба од следната работна позиција:

 

АСИСТЕНТ НА ПРОДАЖБА - СКОПЈЕ

 

Потребни квалификации и знаења:

 • Минимум средно образование
 • Презентација на дејноста на фирмата кон корисниците
 • Склучува договори помеѓу КС Сервис и корисниците
 • Врши наплата на месечни рати
 • Комуникативност, љубезност и непосредност,
 • Одговорност и организираност во работата,
 • Почитување на кодексот на однесување на фирмата,
 • Познавање на Office програмите
 • Спремност за долгорочна соработка.

 Ние нудиме:

 • Полно работно време,
 • Moжност за напредување
 • Позитивна средина за работа
 • Конкурентна плата
 • Бонуси
 • Пакет услуги од фирми(наши деловни соработици)
 • Организирани забави

 


Ако сте енергични, храбри и полни со ентузијазам а воедно способни да работите како дел од КС Сервис  тимот,  испратете биографија  со назнака Асистент на Продажба 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде