Vrabotuvanje.com - Оператор во производство - Скопје - ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во производство

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ

Друштво за транспорт и услуги ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ компанија со долгогодишно искуство  во областа на транспортот и логистичката подршка која е посветена на опслужување на клиентите, поради зголемениот обем на работа има потреба од вработување на:

ОПЕРАТОР ВО ПРОИЗВОДСТВО

Работни обврски: 

 • Склопување на делови составени од механички и електрични компоненти
 • Работа со производствени алатки за штрафење, работа со алатки со компримиран воздух
 • Навремено известување и реакција при грешки и застои кон Тим лидер
 • Периодична проверка на квалитетот на производите
 • Работа според зададени работни инструкции и почитување на стандардизирана работа
 • Работа според зададени стандарди за безбедност
 • Дополнителни задачи и одговорности коишто ќе бидат дефинирани од страна на Тим лидер

Услови: 

 • Способност за самостојна работа како и работа во тим
 • Способност за следење на инструкции за работа и работни упатства 
 • Прецизност и точност во извршувањето на работните задачи

Што нудиме? 

 • Стабилна работа со можност за напредок 
 • Солидна плата, можности за покачување и дополнителна заработка
 • Осигурани на полно работно време
 • Обезбеден превоз до и од работно место
 • Обезбеден квалитетен топол оброк 
 • Редовни бонуси за редовност и ефикасност 
 • Годишен одмор
 • Исплата на регрес за годишен одмор

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето "Брза Апликација"

Напомена: Само апликациите на кандидадите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде