Vrabotuvanje.com - Спремач на роба во магацин - Скопје - ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Спремач на роба во магацин

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ

Друштво за транспорт и услуги ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ компанија со долгогодишно искуство  во областа на транспортот и логистичката подршка која е посветена на опслужување на клиентите, поради зголемениот обем на работа има потреба од вработување на:

Спремач на роба во магацин

Работни обврски: 

 • Групирање на производи во магацин
 • Способност за следење на инструкции за работа и работни упатства 
 • Прецизност и точност во извршувањето на работните задачи 

Услови: 

 • Тимска работа
 • Подготвеност за работа во смени
 • Работа со високотехнолошки апарати.

Што нудиме? 

 • Стабилна работа со можност за напредок 
 • Солидна плата, можности за покачување и дополнителна заработка
 • Осигурани на полно работно време 
 • Платен квалитетен топол оброк 
 • Редовни бонуси за редовност и ефикасност 
 • Годишен одмор
 • Исплата на регрес за годишен одмор
 • Обезбедени бесплатни пакети производи

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето "Брза Апликација"

Напомена: Само апликациите на кандидадите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде